Plugins - Admin Menu Editor - Stable (latest release) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: You don't have permission to use Admin Menu Editor Pro.
fr: Vous n’avez pas la permission d’utiliser Admin Menu Editor Pro.

en: Access denied. Invalid nonce.
fr: Accès refusé. Nonce invalide.

en: Settings
fr: Réglages

en: Settings saved.
fr: Réglages enregistrés.

note: Description of the plugin
en: Lets you directly edit the WordPress admin menu. You can re-order, hide or rename existing menus, add custom menus and more.
fr: Modifiez simplement le menu d’admin de WordPress. Vous pouvez réorganiser, masquer ou renommer les menus existants, mais aussi ajouter des menus personnaliser et bien plus.
