Plugins - Admin Menu Editor - Stable (latest release) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: You don't have permission to use Admin Menu Editor Pro.
it: Non hai i permessi per usare Admin Menu Editor Pro.

en: Access denied. Invalid nonce.
it: Accesso negato. Nonce non valido.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Settings saved.
it: Impostazioni salvate.

note: Description of the plugin
en: Lets you directly edit the WordPress admin menu. You can re-order, hide or rename existing menus, add custom menus and more.
it: Ti permette di modificare direttamente il menu di amministrazione di WordPress. Puoi riordinare, nascondere o rinominare i menu esistenti, aggiungere menu personalizzati e altro ancora.
